Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Więcej wrażeń

z Twojego kwitnącego ogrodu!

Asystencja osobista osób z niepełnosprawnościami - edycja III

 

Zapraszamy do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
"Asystencja osobista osób z niepełnosprawnościami - edycja III"
będzie realizowany w okresie od 01.05.2021 do 31.03.2022r. przez Spółdzielnie Socjalną „Ogród Dokumentów"

Celem projektu jest:
-zwiększenie samodzielności,
-rozwój predyspozycji do pełniejszego życia społecznego,
-wypracowanie nawyków radzenia z sytuacjami dnia codziennego,
-umożliwienie lub wspomaganie niezależnego życia 40 osób z niepełnosprawnościami w wieku od 18. do 60. roku życia, zamieszkujących na terenie powiatu jarosławskiego, przeworskiego lub lubaczowskiego w roku 2021.

Uczestnicy projektu otrzymają zindywidualizowane wsparcie w formie usług asystencji osobistej obejmującej pomoc w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego, niezbędnych do aktywnego funkcjonowania społecznego, zawodowego i edukacyjnego.
Usługa ta świadczona będzie w sposób uwzględniający rodzaj i stopień niepełnosprawności, wiek oraz indywidualne potrzeby osoby z niepełnosprawności

 

Szczegółowe informacje uzyskać można na
- na stronie internetowej:
http://www.ogrod-dokumentow.pl
- w biurze projektu: 37-500 Jarosław, ul. Wilsona 6a
- telefonicznie: +48 604 904 959
- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.