Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Więcej wrażeń

z Twojego kwitnącego ogrodu!

O nas

Spółdzielnia socjalna „Ogród dokumentów”

Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją terenów zieleni różnego przeznaczenia.
Na lokalnym rynku działamy od 2013 roku.
 Posiadamy odpowiednie doświadczenie, wiedzę oraz nowoczesny sprzęt, dzięki czemu oferujemy klientom wysokiej jakości, profesjonalne, kompleksowe usługi ogrodnicze.
Do współpracy zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, chcących  urządzić swój przydomowy ogród, jak również instytucje i firmy potrzebujące usług z zakresu architektury i ogrodnictwa.

 

 

 Projektowanie ogrodów to nasza pasja. Nasze projekty i powstające na ich podstawie ogrody są oryginalne, funkcjonalne oraz łatwe w utrzymaniu.

Ściśle współpracujemy z klientem tak, aby zaprojektowany dla niego teren, był w jak największym stopniu dostosowany do jego potrzeb.

Zajmujemy się całoroczną pielęgnacją ogrodów, dbając o to, aby rośliny rozwijały się prawidłowo i bujnie, a trawnik zawsze był zadbany i zielony.

Współpracujemy ze sprawdzonymi szkółkami roślin ozdobnych, co gwarantuje, że dostarczony materiał roślinny jest zawsze najwyższej jakości.